Svarbu

*Vaikų literatūros skyriaus paslaugomis gali naudotis ikimokyklinio amžiaus vaikai ir moksleiviai iki 16 metų; studentai, studijuojantys vaikų literatūrą; suaugusieji, kurie domisi vaikų literatūra. Naudojimosi biblioteka taisyklės PDF failas, 314.13KB

*Asmuo iki 16 metų amžiaus registruojamas atėjęs su tėvais, įtėviais ar globėjais, kurie užpildo nustatytą registracijos formą, arba atnešęs tėvų, įtėvių ar globėjų užpildytą paraišką (paraiška išduodama Vaikų literatūros skyriuje) ir pateikęs pareiškėjo asmens dokumento (paso asmens duomenų puslapio ar asmens tapatybės kortelės) kopiją arba nepilnamečio gimimo liudijimą.

*Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) skaitytojo pažymėjimo išdavimas – nemokamas; LIBIS skaitytojo pažymėjimo pakeitimas (jį praradus) – 1,50 Eur.

*Spaudiniai iš Abonemento skolinami 30 dienų laikotarpiui. Vartotojas gali du kartus pratęsti paimtų į namus dokumentų naudojimosi terminą (išskyrus atvejus, kai dokumentai yra labai paklausūs arba/ir kitų skaitytojų reikalaujami): gavęs priminimą el. paštu apie artėjantį leidinio grąžinimo terminą, atėjęs ar paskambinęs (tel. 8 659 34831) į skyrių, arba el. laišku (el. paštas:  vaikai@ukmergesvb.lt).

*Vartotojui, neturinčiam 16 metų ir pavėlavusiam grąžinti dokumentus, skiriama bauda – laikinai (priklausomai nuo to, kiek laiko dokumentas negrąžintas, bet ne ilgiau kaip 6 mėn.) į namus neskolinami leidiniai.

*Mus rasite:

     Vytauto g. 30, LT-20107, Ukmergė

     Tel. 8 659 34831

     El. paštas:  vaikai@ukmergesvb.lt

*Laukiame Jūsų:

     Pirmadieniais – penktadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val., šeštadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val.

     Sekmadieniais, švenčių dienomis nedirbame, prieššventinę dieną – dirbame viena valanda trumpiau.

     Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena. Skaitytojai neaptarnaujami.

array(0) { } array(0) { } array(0) { }