Korupcijos prevencija

Apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje galite pranešti asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją.

Pranešimai gali būti pateikiami:
telefonu 8 659 34831,
elektroniniu būdu elektroninio pašto adresu: korupcijaukm@gmail.com
tiesiogiai atvykus į Biblioteką (Vytauto g.30, Ukmergė).

Pranešime nurodykite asmenis, kurie savo veiksmais ar neveikimu padarė ar daro nusikalstamas veikas. Taip pat nurodykite įvykio vietą, laiką ir kitas, jūsų nuomone, svarbias aplinkybes, galinčias turėti reikšmės atliekant vėlesnį įvykio aplinkybių tyrimą.
Jūsų pranešimą išnagrinės Apgaulės ir korupcijos prevencijos komisija (toliau Komisija) ir priims sprendimą dėl informacijos panaudojimo. Komisija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Asmenys, nenurodę savo kontaktinių duomenų, apie sprendimų rezultatus nebus informuojami.
Pranešti apie korupciją galite Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai STT.

Korupcijos tvarka

Korupcijos komisijos darbo reglamentas

Įsakymas dėl viešosios bibliotekos apgaulės ir korupcijos prevencijos komisijos pakeitimo

Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos korupcijos prevencijos 2021-2023 metų programa

Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos darbuotojų psichologinio saugumo užtikrinimo politika ir jos įgyvendinimo tvarkos aprašas

array(4) { [0]=> string(10) "2024-05-28" [1]=> string(10) "2024-05-28" [2]=> string(10) "2024-05-29" [3]=> string(10) "2024-05-30" } array(4) { [0]=> string(122) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/transliacija-internetu-tema-vaiku-patycios-internete-ka-svarbu-zinoti-suaugusiems/" [1]=> string(58) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/skaitytoju-klubas/" [2]=> string(107) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/sauliaus-urbonaviciaus-samo-parodos-rokas-ir-teptukas-apziurejimas/" [3]=> string(102) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/literaturos-ir-vizualiuju-menu-sintezes-svente-artyn-poezijos/" } array(4) { [0]=> string(92) "Transliacija internetu tema „Vaikų patyčios internete: ką svarbu žinoti suaugusiems“" [1]=> string(18) "Skaitytojų klubas" [2]=> string(80) "Sauliaus Urbonavičiaus – Samo parodos „ROKAS IR TEPTUKAS“ apžiūrėjimas" [3]=> string(74) "Literatūros ir vizualiųjų menų sintezės šventė „ARTyn POEZIJOS“" }