Duomenų bazės

Kviečiame naudotis prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis. Kai kuriomis duomenų bazėmis galite naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių, kitomis – ir iš namų:

 

 

Teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika. Infolex paieškos sistema galima naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių Bibliografijos-kraštotyros skyriuje.

 

Išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami įvairių žanrų muzikos įrašai. Čia rasite trumpas kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. Vienu metu duomenų baze gali naudotis 6 vartotojai,  todėl baigus darbą svarbu atsijungti. Prieiga prie šios duomenų bazės galima ir iš bibliotekos kompiuterių, ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai, dėl kurių kreiptis el. paštu bibliografinis@ukmergesvb.lt
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.

 

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis. Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai, dėl kurių kreiptis el. paštu bibliografinis@ukmergesvb.lt. Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.

 


Didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio, prie kurios prisijungti galima tik iš viešosios bibliotekos kompiuterių.

 

array(0) { } array(0) { } array(0) { }