Viešėjo kolegos iš Lietuvos kultūros sostinės

Saulėtą gegužės rytą sulaukėme gražaus būrio svečių iš Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos. Kolegos šypsodamiesi pasakojo, jog juos sužavėjo neseniai jų bibliotekoje eksponuota ukmergiškio fotomenininko Dainiaus Vyto fotografijų paroda „Vilkmergės etiudai“. Grožėdamiesi Ukmergės krašto vaizdais, jie nutarė ir patys aplankyti mūsų miestą.

Aprodėme kolegoms renovuotas savo bibliotekos patalpas – Vlado Šlaito atminimo, edukacijų, saviraiškos ir kūrybos erdves, mažiesiems lankytojams skirtą Knygų sodą, žaidimų kambarį, kūrybines dirbtuves, kur ypač populiarus vaikų saviraiškos būrelis „Keberiokšt“. Suspėjo svečiai žvilgterėti ir į Konferencijų salę, kur tuo metu vyko Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Ukmergės skyriaus užsiėmimai.

„Širdingai dėkojame Vlado Šlaito viešajai bibliotekai už svetingą ir malonų priėmimą – alytiškės bibliotekininkės liko sužavėtos modernia, erdve ir šiuolaikiška Ukmergės biblioteka. Pažintinė ekskursija po piliakalnį, senamiestį bei kitas lankytinas vietas taip pat nepaliko abejingų. Grįžus galima kibti į darbus su „šviežia“ galva ir naujomis idėjomis!“ – parašė kolegos iš Alytaus, kuris šiais metais paskelbtas Lietuvos kultūros sostine. Savo ruožtu ir mes dėkingi mielosioms bičiulėms – už smagią, jaukią viešnagę, gerą nuotaiką ir, žinoma, lauktuvių atvežtą Alytaus krašte iškeptą firminį totorių pyragą „Šimtalapis“.

Viešosios bibliotekos informacija.

Kristinos Darulienės ir Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos nuotraukos.

array(0) { } array(0) { } array(0) { }