Vasara su knyga

Kartu su vasara baigėsi jau šeštąjį kartą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių ir savivaldybių viešųjų, mokyklų bibliotekų bei Lietuvos aklųjų bibliotekos kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija surengta skaitymo akcija, vykusi nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Šių metų akcijos šūkis buvo „Knyga – vasaros desertas!“
Norintys dalyvauti akcijoje turėjo perskaityti 5 knygas įvairiomis temomis. Šių metų skaitymo iššūkio užduotys buvo: perskaityti detektyvinę knygą; perskaityti knygą, kurios pavadinimą sudaro ne mažiau kaip 4 žodžiai; literatūrine premija įvertintą; praėjusiame tūkstantmetyje išleistą; linksmą knygą.
Ukmergės rajone Skaitymo iššūkiui užsiregistravo 368 dalyviai, o jį įveikė 269. Vykdant užduotis buvo perskaityta 1614 knygų. Aktyviausiai dalyvavo skaitytojai iš Ukmergės miesto ir Jasiuliškių, Šventupės, Liaušių padalinių. Suaugusieji daugiausia kartų perskaitė Kristino Sabaliauskaitės romaną „Silva Rerum“, o vaikai – Vainiaus Bako knygą „Ką manė kamanė“.
„Vasara su knyga“ skaitymo iššūkį įveikę skaitytojai bus apdovanoti skatinamaisiais prizais – spalvingais daugkartinio naudojimo šiaudeliais.
Tikimės, kad draugiški aplinkai ir stilingi daugkartinio naudojimo gėrimų šiaudeliai, pakeisiantys vienkartinius plastikinius šiaudelius, ne tik prisidės prie sunaudojamo plastiko kiekio ir aplinkos taršos mažinimo, bet ir primins Jums geriausią 2021 metų vasaros desertą – knygą.
Skaitytojai atsiimti prizus galės rugsėjo pabaigoje viešosios bibliotekos skyriuje ar padalinyje, kurį nurodė registruojantis Skaitymo iššūkyje.

array(0) { } array(0) { } array(0) { }