KALĖDOS BATŲ DĖŽUTĖJE

Labdaros ir paramos fondas Safehaven LT kviečia prisijungti prie akcijos KALĖDOS BATŲ DĖŽUTĖJE. Fondas intensyviai padeda Ukrainos kariams, karo ligoninėms bei civiliams.

Šios kalėdinės akcijos tikslas – nuvežti šventes ten, kur jų niekas nelaukia ir nesitiki, nes pagrindinis tiek karių, tiek vaikų tikslas – išgyventi.

Surinktas dovanas mūsų bibliotekos darbuotojos perduos fondo savanoriams, o šie su partneriais Ukrainoje ir karių bei policijos palyda bei pagalba išdalins Jūsų lauktuves. Dovanos keliaus kariams ir vaikams Ukrainos rytuose, Kramatorke, Slovianske, Lymane, Iziume, Balaklijoje ir aplink. Tai itin nukentėję miestai, patiriantys raketų atakas nuolatos, nes jie yra prie pat fronto.

Dovanas bibliotekoje rinksime iki gruodžio 15 dienos.

Ką dovanoti? Vadovaukitės mūsų patarimais:

KARIAMS:

Energetinis gėrimas, power bankai, termo rūbai, pašildukai į batus, taktinės pirštinės, gertuvės, šokoladukai, riešutai ir pan., žygiui skirti įrankiai, baterijos, žiebtuvėliai, drėgnos servetėlės, vitaminai, vaistai nuo skausmo/peršalimo, šildantys tepalai, megztos kojinės, pleistrai.

VAIKAMS:

Spalvinimo knygelės, saldumynai, nedideli žaisliukai, konstruktoriai, power bankai, megztos kojinaitės.

Kaip tinkamai suruošti dovanas? Visos dovanos organizatorių bus tikrinamos, tad nepakuokite į dovanų popierių. Nedėkite senų, nešvarių žaisliukų (savanoriams nebus galimybių jų plauti). Nedėkite seno galiojimo vaistų, dėvėtos avalynės.

Pakuojant dovanėles nurodykite:

– kokiam preliminariai amžiui ruošiate

– kokiai lyčiai suruošėte dovaną (o gal dovana universali? Nurodykite tai)

– dovanas sudėkite į dėžutes, dydis nėra svarbus, rekomenduojame rinktis tvirtesnes dėžutes, pvz.: batų dėžutes.

– nepamirškite parašyti laiškelį ar atviruką su palinkėjimais tam, kam dovanojate dovaną. Jeigu norite grįžtamojo ryšio – laiškelyje parašykite savo el. paštą ar telefono numerį su prierašu: „jei gavai šią dovanėlę, parašyk man”.

Kviečiame nelikti abejingais ir prisidėti.

array(2) { [0]=> string(10) "2024-07-22" [1]=> string(10) "2024-07-30" } array(2) { [0]=> string(73) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/vaiku-dienos-stovykla-tarp-knygu/" [1]=> string(112) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/edukacija-suaugusiems-piesiniu-ir-nuotrauku-apipavidalinimo-dirbtuveles/" } array(2) { [0]=> string(40) "Vaikų dienos stovykla „Tarp knygų“" [1]=> string(82) "Edukacija suaugusiems „Piešinių  ir nuotraukų apipavidalinimo dirbtuvėlės"" }