Bibliotekoje lankėsi mokyklų vasaros stovyklautojų grupės

Kristina Darulienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
vyresnioji bibliotekininkė edukacinei ir projektinei veiklai

Birželio antrąją – trečiąją savaitę viešojoje bibliotekoje svečiavosi ir edukacijose dalyvavo Ukmergės Senamiesčio, Pašilės, Dukstynos ir „Ryto“ mokyklų jaunieji stovyklautojai.
Kūrėme knygų skirtukus, nuotaikingus herojus, dekoruodami juos spalvingais audiniais, popieriaus gabalėliais, vaikai dekoravo jūros akmenėlius…
Vaikų literatūros ir edukacijų skyriuje stovyklautojai buvo supažindinti su knygų fondu, Naudojimosi biblioteka taisyklėmis. Nemažai vaikų vėliau sugrįžo su tėveliais, norėdami tapti bibliotekos skaitytojais. Jie buvo raginami dalyvauti iššūkyje „Vasara su knyga“, į kurį jau daugelį metų įsilieja ne tik jaunieji skaitytojai, bet ir suaugusieji, žinomos scenos žvaigždės.
Moksleiviai apžiūrėjo bibliotekoje veikiančias parodas, Informacijos ir inovacijų skyriuje jiems buvo pristatyta virtualios realybės platforma.
Stovyklautojai ir juos lydėję mokytojai ne tik turiningai praleido laiką, bet ir daugiau sužinojo apie viešosios bibliotekos teikiamas paslaugas, susipažino su čia esančiomis naujomis erdvėmis.

Autorės nuotraukos.

array(0) { } array(0) { } array(0) { }