Tapybos darbų parodą atidarė Sauliaus Urbonavičiaus – Samas

Gegužės 7 d. bibliotekoje savo tapybos darbų parodą atidarė Sauliaus Urbonavičiaus – Samas.
Parodoje pristatomi ankstyvosios kūrybos darbai, sukurti apie 1986 metus, kuomet Saulius dar studijavo tapybą Šiaulių pedagoginio instituto dailės fakultete.
 
Parodoje „Rokas ir teptukas“ eksponuojami darbai, atsiradę iš iššūkių ir jaunatviško polėkio bei siekių. Jie atspindi praeities laikmetį ir menininko asmeninį vystymąsi. Kūrėją apie studijų metus, „Bix“ grupės pradžią, motyvaciją kalbino renginio sumanytoja Jurga Jackevičiūtė. Sauliaus charizma, jautrus požiūris į kasdieną ir nuoširdus pokalbis sukūrė nepaprastai jaukią popietę už kurią esame dėkingi. Dalinamės akimirkomis iš renginio. Ačiū taip gausiai visiems susirinkusiems, o negalėjusius dalyvauti kviečiame parodą aplankyti bibliotekos darbo laiku.
Ji bus eksponuojama iki pat birželio 1 dienos.
 
Atraskite SAMO kūrybinį pasaulį – spalvingą, drąsų ir visuomet nepaklusnų. Bibliotekos erdvės prieinamos žmonėms su judėjimo negalia.
 
Foto: I. Jankauskienės ir D. Vyto.
 
array(4) { [0]=> string(10) "2024-05-28" [1]=> string(10) "2024-05-28" [2]=> string(10) "2024-05-29" [3]=> string(10) "2024-05-30" } array(4) { [0]=> string(122) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/transliacija-internetu-tema-vaiku-patycios-internete-ka-svarbu-zinoti-suaugusiems/" [1]=> string(58) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/skaitytoju-klubas/" [2]=> string(107) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/sauliaus-urbonaviciaus-samo-parodos-rokas-ir-teptukas-apziurejimas/" [3]=> string(102) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/literaturos-ir-vizualiuju-menu-sintezes-svente-artyn-poezijos/" } array(4) { [0]=> string(92) "Transliacija internetu tema „Vaikų patyčios internete: ką svarbu žinoti suaugusiems“" [1]=> string(18) "Skaitytojų klubas" [2]=> string(80) "Sauliaus Urbonavičiaus – Samo parodos „ROKAS IR TEPTUKAS“ apžiūrėjimas" [3]=> string(74) "Literatūros ir vizualiųjų menų sintezės šventė „ARTyn POEZIJOS“" }