Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas

Palmira Galkontaitė

„Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ – knyga apie meilę, gyvenimą, drąsą siekti svajonių ir laiko nulemtus vidinius moters pokyčius. Palmiros Galkontaitės veikėjos – vyresnės moterys, kurios paskubėjo save nurašyti ir nebetiki, kad tokiame amžiuje dar įmanoma atrasti meilę bei laimę. Taip pat ir darbą. Ypač jei esi pagyvenusi buvusi laidų vedėja.

Romane išryškinamos mūsų visuomenės problemos ir požiūris į vyresnius žmones. Tačiau nesuklyskite, tai nėra rimta filosofinė knyga, greičiau skanus desertas, smagus skaitinys su visa gyvenimo realybe. Palmira Galkontaitė intriguoja, istorijos siužetas vingiuoja, o herojai įrodo, kad meilei ir laimei amžius tikrai ne kliūtis! Dažniausiai žmogui koją kiša drąsos stoka, stereotipai ir baimė, ką pagalvos kiti.

Atviras, nuoširdus ir jaukus romanas „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ įkvėps meilės gyvenimui ir sau! Kiekvienas skaitytojas istorijoje atras kažką artimo ir atpažins ne kartą realiame gyvenime matytas situacijas.

Palmira Galkontaitė – gerai žinoma žurnalistė, kurią daugelis pažįsta iš tokių kultinių laidų, kaip „Atleisk“ ir „Nacionalinė paieškų tarnyba“. Sulaukusi 60-ies moteris kardinaliai pakeitė veiklos sritį, nėrė į turizmą ir pradėjo dirbti gide, tačiau karantinas apribojo šią veiklą, bet padovanojo daug laisvo laiko. Jį autorė išnaudojo seniai apgalvoto romano „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ parašymui.

array(0) { } array(0) { } array(0) { }