Šeimadienis: spalis

Šeimadienio svečiai susitiko su labai alkanu vikšreliu iš amerikiečių vaikų rašytojo ir iliustruotojo Eric Carle knygelės.
„Labai alkanas vikšrelis“ – nepaprastai graži ir smagi istorija, kuri jau daugybę metų stebina viso pasaulio mažylius. Iš kiaušinėlio išsirita mažas ir be galo alkanas vikšrelis. Jis kremta be atokvėpio įvairiausius skanumynus. Toks alkanas jis ne šiaip sau – vikšrelis ruošiasi tapti nuostabiu drugeliu! Knygelė supažindina vaikus su gamtos pasauliu, moko skaičiuoti, padeda pažinti spalvas ir savaitės dienas (almalittera.lt informacija).
Su mažiausiais bibliotekos lankytojais skaitome projekto „Knygų startas“ rekomenduojamas knygas 0–3 metų vaikams. „Su kiekviena knyga – ūgteli karta!“ skelbia projekto šūkis.
„Knygų startas“ – tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas, kurį įgyvendina Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su viešosiomis bibliotekomis.
Daugiau informacijos apie projektą https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?1628189254
Ir, žinoma, kaipgi Šeimadienis be naujų draugų ir smagių žaidimų!

Galerija

array(2) { [0]=> string(10) "2024-07-22" [1]=> string(10) "2024-07-30" } array(2) { [0]=> string(73) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/vaiku-dienos-stovykla-tarp-knygu/" [1]=> string(112) "https://ukmergesvb.lt/lt/library-events/edukacija-suaugusiems-piesiniu-ir-nuotrauku-apipavidalinimo-dirbtuveles/" } array(2) { [0]=> string(40) "Vaikų dienos stovykla „Tarp knygų“" [1]=> string(82) "Edukacija suaugusiems „Piešinių  ir nuotraukų apipavidalinimo dirbtuvėlės"" }