Skelbiamas iškiliųjų mokytojų žiedas

Žurnalas „Reitingai“ pristato Lietuvos mokyklų aukso fondą – kone 500 pedagogikos pažibų, kurie pasiekia puikius rezultatus ir dėl to nusipelno būti vadinami Mokytojais iš didžiosios raidės.

Atrenkant pedagogus dėmesys kreiptas į kelis kriterijus. Pirmiausia nagrinėta, kaip mokytojui sekasi išmokyti dėstomos disciplinos daugumą savo mokinių (nagrinėti 2017, 2018 ir 2019 m. brandos egzaminų rezultatai, 2018 ir 2019 m. matematikos ir lietuvių kalbos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo rezultatai). Atsižvelgta, kaip mokytojai rengia mokinius olimpiadoms, konkursams, įvairiems projektams, kitus dalykus.

Iškiliųjų mokytojų žiede yra ir 6 Ukmergės rajono gimnazijų pedagogai. Tai Jono Basanavičiaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Vida Šidlauskienė bei Antano Smetonos gimnazijos pedagogai – anglų kalbos mokytoja Daiva Vaišvilienė, biologijos mokytoja Elvyra Kriaučiūnienė, istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė, ir informacinių technologijų mokytojai, Vlado Šlaito viešosios bibliotekos inžinieriai bibliotekinių procesų automatizavimui ir kompiuterinių tinklų priežiūrai Audrius Valašinas ir Stasys Baltaragis.

Nuoširdžiai sveikiname savo mielus kaimynus – Jono Basanavičiaus ir Antano Smetonos gimnazijų pedagogus! Ypatingi sveikinimai mūsų kolegoms Audriui ir Stasiui! Dėkui Jums už rūpestį viešosios ir visų kitų rajono bibliotekų pažangiomis technologijomis, interneto ryšiu, kompiuterinių paslaugų plėtra, jų populiarinimu, bibliotekos įvaizdžio gerinimu. Mylime, gerbiame, didžiuojamės Jumis! Labai džiaugiamės nuoširdžiu, kūrybingu mūsų bendradarbiavimu! Sėkmingų Jums darbų ir ateityje!

Vlado Šlaito viešoji biblioteka

array(0) { } array(0) { } array(0) { }