Skaitymo festivalio „Fantastiką kuriame patys“ diena Ukmergėje

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje rugsėjo 6-11 dienomis vyksta tradicinis „Skaitymo  festivalis“. Šių metų festivalio šūkis – „Fantastiką kuriame patys“. Jo programoje – naujų knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais, diskusijos, koncertai, edukacijos mažam ir dideliam.

Šiais metais festivalis tęsiasi visą savaitę, o renginiai vyksta ne tik Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, bet ir Trakų bei Ukmergės savivaldybių viešosiose bibliotekose.

Rugsėjo 8 dieną Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos komanda mūsų bibliotekoje susitiko su Senamiesčio progimnazijos pradinukais. Pirmokai džiaugėsi susitikimu su rašytoju Benu Bėrantu ir jo knygelės „Ponas Kampas“ personažais. O ketvirtokai dalyvavo smagioje edukacijų popietėje: aiškinosi šešėlių teatro paslaptis, mokėsi panaudoti „naudingas atliekas“ – iš mažų plastiko gabalėlių kūrė aplikacijas maišeliams.

Ačiū šauniai Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos komandai ir šauniems Senamiesčio progimnazijos mokinukams bei jų mokytojoms Jurgitai Stankevičienei ir Ingai Deveikienei!

array(0) { } array(0) { } array(0) { }