Pristatyta Marijonos Lukoševičiūtės-Žicevičienės knyga „Sugrįžimas“

Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta ukmergiškės Marijonos Lukoševičiūtės-Žicevičienės penktoji knyga „Sugrįžimas“. Lygiai prieš penkis metus bibliotekoje buvo sutikta ir ketvirtoji rašytojos knyga „Gyvenimo rate“. Abi šios knygelės nužymėjo gražius pačios autorės asmeninio gyvenimo jubiliejus.

Renginio bibliotekoje metu buvo ne tik pristatyta knyga, bet ir autorės tapytų darbų paroda. Tapybos darbai taip pat glaudžiai susiję su M. Lukoševičiūtės-Žicevičienės kūryba, atspindi jos kūrybines mintis bei idėjas. Pati knyga taip pat iliustruota autorės darbais, gausu ir nuotraukų iš šeimos gyvenimo. Kaip leidinio anotacijoje rašė Liucija Dzigienė, knygelė – „tarsi viso gyvenimo išpažintis, perpinta skaidriais prisiminimais apie vaikystę gimtajame kaime, apie nepaprastą gamtos grožį, apie gyvenimo meilę, apie Tėvynę ir paprastus žmones, kovojusius už laisvę… Gyvenimo spalvų sodrumas ne tik džiugina, bet ir skaudina, žeidžia…“ .

Autorę sveikino gausiai susirinkusi šeima, artimieji, draugai, bičiuliai, buvusios bendradarbės, kraštiečiai. Jaunystės draugę sveikino dailininkas Vytautas Mackevičius, poetės Genovaitė Krogertaitė-Aniūnienė, Leonora Jankeliūnienė, Veprių seniūnijos seniūnė Dalia Radzevičienė, Vlado Šlaito viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aldona Ptakienė, kuri kvietė knygelę pristatyti ir Sližių bibliotekoje, kiti svečiai. Renginį moderavo ir susirinkusius muzikiniais kūriniais džiugino Ukmergės kultūros centro Dainavos skyriaus meno vadovė Loreta Talutienė.

VB informacija

array(0) { } array(0) { } array(0) { }