Kalėdų eglė Dainavoje

Lolita Gričinienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Dainavos padalinio
vyresnioji bibliotekininkė,

Drąsutė Kaselienė
Ukmergės kultūros centro Dainavos skyriaus
renginių organizatorė

Kantriai laukė dainaviškiai Kalėdų. Laukė ir joms rūpestingai ruošėsi. Papuošę ir įžiebę didžiąją Algirdų aikštėje esančią eglę, sulaukė Kalėdų Senelio. Šiais metais jis su palyda atvyko arkliuko traukiamu vežimaičiu, nes buvo mažokai sniego. Atvykstančio senelio laukė daugybė vaikučių, tėvelių ir senelių, nes visiems pakvietimus išsiuntė „Buratinas“, kviesdamas ne tik susitikti su Kalėdų Seneliu, bet ir į vaikų teatro grupės „Buratinas“ (vadovė Drąsutė Kaselienė) kūrybinės veiklos 20-ąjį gimtadienį.
Laukiant atvykstančio Senelio, susirinkusius kieme linksmino vaikų šokių grupė „Nenuoramos“ (vadovė Drąsutė Kaselienė), kurie kartu su visais dainavo ir šoko. O kiek džiaugsmo buvo mažiesiems, kai pamatė arkliuku atvažiuojantį Senelį! Visi tiesiog apsupo jį, norėdami padėti išlipti iš vežimaičio ir iškelti didžiulį maišą dovanų.
Šiltai pabendravę ir sušokę Kalėdų Senelio šokį, žiūrovai skubėjo į salę, kur jų laukė Ukmergės kultūros centro Veprių skyriaus teatro grupės „Šypsenėlė“ (vadovė Rasa Šimonienė) spektaklis „Avinėlis Beragėlis“ (pagal Janinos Degutytės pjesę), vaikų teatro grupės „Buratinas“ vaidinimas „Nieko aš nenoriu jau“ (pagal rusų liaudies pasaką).
Dėkojame Deltuvos seniūnui Gintarui Radzevičiui, Dainavos kaimo bendruomenei, Ukmergės kultūros centrui, Vigimantui Perednikui, Sauliui, Valentinui, Serapinui, Antanui, Birutei, Drąsutei, Lolitai, Tomui, Gintui, Vaidai, Žydrai, Ritai, prisidėjusiems finansiškai ir puošiant Kalėdų eglutę. Bendrystė daro stebuklus!
Renginio organizatoriai: Dainavos kultūros namai ir biblioteka. Partneriai: Deltuvos seniūnija ir Dainavos kaimo bendruomenė.

Ingos Šuminskienės nuotraukos.

array(0) { } array(0) { } array(0) { }