Ukmergės biblioteka, „Prisijungusi Lietuva“ ir Vytenis Pauliukaitis kviečia į nemokamus nuotolinius renginius

Ukmergės Vlado Šlaito biblioteka vasario 24 dieną kartu su projektu „Prisijungusi Lietuva“ kviečia sudalyvauti nemokamame nuotoliniame edukaciniame renginyje, padėsiančiame patobulinti savo skaitmeninio raštingumo įgūdžius ir iš arčiau susipažinti su projekto ambasadoriais – režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu, e. skautų tarybos nariu Luku Keraičiu ir e. skautu Kristijonu.

„Prisijungusi Lietuva“ projektas apima visą Lietuvą – jame dalyvauja daugiau nei 700 bendruomenių, kurios nori mokytis, tobulėti ir susipažinti su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis. Tarp jų yra net 8-ios Ukmergės bei jos rajono bendruomenės.

Ukmergės Vlado Šlaito biblioteka skaičiuoja jau beveik 100 – uosius gyvavimo metus! Įvairios edukacinės programos ir mokymai per tiek metų čia nėra naujiena, tačiau šį kartą biblioteka kviečia į nuotolinį renginį, kuris leis su projektu ir jo galimybėmis susipažinti iš arčiau.

Dar nevėlu pasisemti įkvėpimo mokytis iš kitų ir pasitikti pavasarį su naujomis žiniomis! Tad visus norinčius sužinoti elektroninių laiškų ir internetinių dokumentų rašymo bei kūrimo subtilybių, kviečiame vasario 24 d. 17 val. prisijungti prie nuotolinio renginio „Efektyvus bendravimas internete: dalijimasis dokumentais, etiketas ir naudingi triukai“. Renginys bus transliuojamas tiesiogiai Facebook renginio platformoje. Jo metu susipažinsite net su keturiais savo srities specialistais – su režisieriumi, TV projektų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu, e. skautų tarybos nariu bei TV ir radijo laidų vedėju Luku Keraičiu, e. skautų atstovu Kristijonu bei Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Informacijos ir inovacijų skyriaus vedėja Jurgita Mačiulienė, kuri viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo vesti šiuos mokymus. Renginio metu išgirsite apie praktišką gyvenimiškos frazės „Pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi“ pritaikymą internete – visą tiesą apie bendravimo internete etiketą bei gero įspūdžio palikimą kitam draugišku, paslaugiu ir suprantamu bendravimu, rašymo taisykles.

Tačiau tai dar ne viskas! Renginio metu galėsite užduoti ir kitus, Jums rūpimus klausimus bei specialioje formoje užsiregistruoti į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus.

Ir kaip gi be žaidimų ir dovanų? Užsiregistravę į mokymus automatiškai dalyvausite loterijoje, kurios pagrindinis prizas – e. apyrankė + saldi dovanėlė. Na, o puikus pasirodymas renginio metu vyksiančioje viktorinoje gali lemti kitų prizų laimėjimą.

Tai bus ne tik informatyvus, bet ir smagus, įtraukiantis renginys, tad lauksime Jūsų prisijungiant. Na, o jei esate pakankamai smalsus ir imlus informacijai, kviečiame sudalyvauti ir kituose renginiuose vasario 23 – 25 dienomis.
Iki susitikimo!

array(0) { } array(0) { } array(0) { }