Efektyvus bendravimas internete: dalijimasis dokumentais, etiketas ir naudingi triukai.

Internete, kaip ir gyvenime, „Pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi“. Gerą įspūdį galime palikti bendraudami draugiškai, paslaugiai ir suprantamai. Internete tai gali būti sunkiau nei realiame gyvenime.
Ką turėtų žinoti kiekvienas, rašantis elektroninį laišką? Kaip kurti internetinius dokumentus kuriais patogu dalintis? Susipažinkime su populiariausiais dokumentų kūrimo įrankiais: Google Docs, Google Slides, Google Drive, efektyvaus bendravimo internete etiketu ir elektroninių laiškų rašymo taisyklėmis.
Visa tai ir daugiau – neišėjus iš namų. Sudalyvaukite „Prisijungusi Lietuva“ nuotoliniame renginyje, kurio metu turėsite galimybę:
💻 Pagilinti žinias kaip sąmoningiau naršyti socialiniuose tinkluose bei gauti praktiškų e. skautų tarybos nario, TV ir radijo laidų vedėjo Luko Keraičio patarimų.
💻 Diskusijoje apie skaitmeninį raštingumą Lukas Keraitis diskutuos su režisieriumi, TV projektų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu, e. skautų atstovu Kristijonu, bei Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bliotekos atstovu. Renginio metu turėsite galimybę užduoti klausimų, tad nesidrovėkite!
💻 Užsiregistravę į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus bei sudalyvavę viktorinoje dalyviai galės pelnyti prizų! Taip pat sudalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas – e. apyrankė + saldi dovanėlė!
Renginio programa:
17:00 val. Renginio pradžia
17:10 val. Efektyvus bendravimas internete: dalijimasis dokumentais, etiketas ir naudingi triukai. Pranešimą skaito e. skautų tarybos narys Lukas Keraitis.
17:40 val. Diskusija apie skaitmeninį raštingumą su svečiais:
Režisieriumi ir TV projektų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu, Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos atstovu ir e. skautu Kristijonu. Moderatorius – Lukas Keraitis
18:10 val. Viktorinos bei loterijos nugalėtojų skelbimas.
18:20 val. Renginio pabaiga.

Galerija

array(0) { } array(0) { } array(0) { }