Deimantės Aukštuolytės drožybos darbų paroda

2015 12 07

Deimantės Aukštuolytės drožybos darbų paroda

 

Gimiau 2000 m. gruodžio 29 d. Nuo 2007 m. mokiausi ,,Šilo" pagrindinėje mokykloje. Joje baigiau aštuonias klases ir 2015 m. pradėjau mokytis Antano Smetonos gimnazijoje.

Esu meniškos sielos. Išbandžiau daug meno rūšių (vilnos vėlimą, keramiką, piešimą, apyrankių pynimą), tačiau šiuo metu man labiausiai patinka medžio drožyba.

Dabar tai mano mėgstamas laisvalaikio leidimo būdas. Tikiuosi ateityje išmokti daug naujų raštų ir sukurti dar gražesnių darbų.

 Deimantė Aukštuolytė

Deimantė gabi, viskuo besidominti, aktyvi mokinė, dalyvavo įvairiuose renginiuose, olimpiadose, konkursuose. Buvo mokytojų pagalbininkė pamokose. Jautri, meniška, atidi.

Laima Nugarienė,
 ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos
 rusų k. mokytoja, buvusi auklėtoja

Jau pirmas Deimantės drožinėtas kūrinys 8 - toje klasėje nustebusių draugų buvo įvertintas garsiu ošimu. Vėliau darbas tęsėsi medžio darbų būrelyje, namuose. Mintys ir idėjos buvo įgyvendinamos ir vasaros atostogų metu. Deimantės darbais grožėjosi mokyklos bendruomenė.

Ir būdama Antano Smetonos gimnazijos mokinė Deimantė kiekvieną savaitę sugrįžta į buvusios mokyklos technologijų kabinetą su naujomis kūrybinėmis idėjomis.

 Arūnas Kvietkauskas,
 ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos
 technologijų mokytojas