2019 10 19

„Lietuvą ir lietuvius mylėjau“

Virginija Sakalienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Trečio Antakalnio kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

III Antakalnio kaimo bendruomenė vykdo projektą "JUOZO TUMO - VAIŽGANTO atminimo dienos III Antakalnyje "Aš būsiu...". Spalio 11 dieną su dideliu malonumu žiūrėjome monospektaklį "Lietuvą ir lietuvius mylėjau". Juozo Tumo -Vaižganto vaidmenį atliko Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Vidmantas Fijalkauskas.
Bibliotekoje visą spalio mėn. veikia spaudinių paroda "Ieškodamas laimės kitiems - neblėstančią atmintį pelnė".

Alberto Vėbros nuotraukos.

2019 10 15

Rudenėjanti Italija bibliotekininkų akimis

Rita Adomonytė
Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Bibliografijos-kraštotyros skyriaus bibliografė

Rudeniui spalvinant medžių lapus, kolegų iš Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos kvietimu, Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos darbuotojos Dalia ir Rita kartu su grupe bibliotekininkų iš visos Lietuvos išvyko į nuostabią kelionę „Toskana – Šiaurės Italijos perlas“.

Skaityti daugiau...
2019 10 15

Susitikimai bibliotekoje

Liudvika Suchockienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Jakutiškių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Spalio 5 d. Jakutiškių kaimo gyventojai rinkosi į biblioteką, kur vyko jau tradiciniu tapęs susitikimas su bendruomenės pareigūnais. Atėjus rudeniui visiems tampa aktualu saugumas tamsiu paros metu. Pareigūnė Daiva Novikienė priminė atšvaitų naudą, supažindino su naujais atšvaitais - labai patogiomis šviečiančiomis petnešomis. Susitikimo metu viešnia padovanojo liemenes dviratininkams, atšvaitus – atėjusiems, priminė, kaip teisingai juos nešioti.

Skaityti daugiau...
2019 10 10

Mokytojau, padovanosiu tau rudens geltoną ir raudoną klevo lapą...

Vanda Vinckienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Laičių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Mielas mokytojau! Įsižiūrėk į vaiko akis – ten plaukia tavo laivai.Vėjas gainiojo nugeltusius lapus, pamažu krintančius, smagiai bėginėjančius šalnų pakasta pievele ir smėlėtais takais. Du kartus metuose mokykla pražysta gėlėmis ir šypsenomis. Rugsėjo pirmąją, kai mokiniai, mokytojai saulės nugairintais veidais skuba į mokyklas. Ir mokytojų dieną kai medžiai pasipuošia šiltomis rudens spalvomis. Tokia ir buvo ši diena.        

Skaityti daugiau...
2019 10 07

Su šypsena per gyvenimą

Žydrė Naraškevičė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Liaušių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Pirmąjį spalio penktadienį minima Tarptautinė šypsenos diena. Šia proga visus kvietėme daugiau šypsotis. Renginio dalyvius pasitikome devizu: „Šypsokitės, nes šypsena turi veidrodžio efektą, šypsaisi  tu, šypsosi tau“.

Skaityti daugiau...