Adventiniai vakarai Dainavoje

2012 12 15

Lolita GRIČINIENĖ, Drąsutė KASELIENĖ

Visus nekantriai laukiančius, kol namai pakvips kepamais kūčiukais ir mandarinais, Dainavos kultūros namai ir biblioteka gruodžio 5 – 15 dienomis kvietė į įvairius adventinius renginius.

 Jų metu vyko edukacinės pamokėlės: adventinių vainikų pynimas, angeliukų ir snaigių gaminimas. Kartu su vaikais rašėme laiškus Kalėdų Seneliui, sveikinimus draugams, mokėmės adventinių dainų, giesmių.

Visi nekantraudami laukėme eglutės įžiebimo šventės. Šventės metu, žvilgčiodami į duris, nykštukai dainavo kalėdines daineles ir su nerimu širdutėse laukė atvykstančio Kalėdų Senelio. Po eglutės įžiebimo šventės visi grožėjosi Dainavos pagrindinės mokyklos moksleivių, Reginos Andrulienės ir Virginijos Keršienės kurtais angelais.

Gruodžio 15 dieną adventinių renginių ciklą užbaigė šiltas ir jaukus Advento vakaras „Mes laukiame tavęs užgimstant“. Renginyje dalyvavo Deltuvos parapijos kunigas -klebonas Gintautas Naudžiūnas, Vilija ir Česlovas Talačkai, Deltuvos miestelio giesmininkai bei Dainavos sakralinės muzikos kolektyvas „Ave muzika“.

Baigiantis ciklui palinkėjome vieni kitiems, kad Kalėdų dvasia gyventų širdyse kiekvieną metų dieną.

Lolitos Gričinienės nuotraukos.