„Šventupiukai“ 2020. VII diena

2020 07 17

Genė Vaitkūnienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Šventupės padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Geras septintosios dienos „Šventupiukų“ darbas buvo šiek tiek kitoks, negu kasdien. Tiesiog diskutavome apie patyčias ir kaip jų išvengti. Labai laiku biblioteka gavo knygą „Pabėk nuo vištos“, kuri padėjo vaizdingiau pasižiūrėti į šią problemą ir jos sprendimo būdus. Dar vakar pasiruošėm šiai diskusijai – pasisiuvom iš kojinių lėlytes – knygos personažus vištą, arklį, kiaulę, avį ir kalakutą. Šiandien knygutę skaitėme ir vaidinome.

Tada vėl išsiskirstėme grupelėmis ir užsiėmėme savo mėgiama veikla. Mergaitės lauko terasoje su Janyte Giedraitiene mokėsi rišti šiaudinius sodus. Berniukams šis užsiėmimas nelabai patiko, todėl jie žaidė stalo žaidimus.

Grupelė vaikų nedalyvavo prieš pora dienų vykusiame Protų mūšyje „Aplink pasaulį“ ir dėl to labai apgailestavo. Taigi, šiandien jį pakartojome. Kiti tuo metu lauke žaidė su kamuoliu, pramogavo žaidimų aikštelėje.

O galiausiai vaikų laukė labai smagus užsiėmimas – lobio paieška. Stovyklautojai pažiro po visą parką, ieškodami užuominų. Sunkiausiai sekėsi surasti Pelėdų namą. O pelėdų ir pelėdžiukų parke turime ne vieną... Galiausiai priartėjo prie tikro „lobio“ – „auksinių pinigėlių“. Už juos šiandien vaikai galėjo nusipirkti ne tik ledų, bet ir visokių kitokių skanumynų.

Paskutinė stovyklos diena – penktadienis. Laukia lėlių teatro spektaklis „Pelenius“ ir išleistuvių piknikas...

Genės Vaitkūnienės ir Janės Giedraitienės nuotraukos.