„Prisijungusi Lietuva“ – e. skautų tinklas startavo ir Ukmergėje

2019 12 05

E. skautai – skaitmeninės savanorystės pavyzdys visiems!  Net tokios šalys, kaip Vokietija ir Jungtinės Amerikos Valstijos, pradėjo mokyti vyresnius žmones naudotis išmaniosiomis technologijomis pasitelkiant savanorius.

Daugiau nei prieš du mėnesius sėkmingai startavo dar vienas asociacijos „Langas į ateitį“ vykdomas projektas „Prisijungusi Lietuva – efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė visuomenė“  – e. skautų tinklo kūrimas. Ši veikla jau įtraukė daugiau kaip  šimtą jaunuolių savanorių iš Lietuvos miestų ir miestelių.  Iki šiol e. skautai jau padėjo beveik dviem šimtams vietinių gyventojų, norintiems geriau ir tvirčiau pasijusti šiandienos skaitmeniniame gyvenime.  

„Nestabdom“ ir mes – juk e. skautų komanda sparčiai auga Lietuvoje. Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje  bibliotekoje savanoriaujantys e. skautai Robertas, Ronaldas, Vaiva ir Matas supažindina senjorus, turinčius išmanųjį telefoną ar planšetę, ne tik su pagrindinėmis šių įrenginių funkcijomis ir galimybėmis, saugaus naudojimo taisyklėmis, bet ir moko, kaip naudotis kitomis išmaniosiomis programėlėmis, bendrauti su draugais, artimaisiais socialiniuose tinkluose ir pan. Ši veikla ne tik puiki proga atlikti gerą darbą bei patobulinti savo bendravimo įgūdžius su vyresnio amžiaus žmonėmis, bet ir mėgautis šauniais prizais, smagiai praleistu laiku, kuris mokykloje užsiskaito kaip socialinė-pilietinė veikla.

Tikimės, kad į šią veiklą įsitrauks dar daugiau jaunų žmonių, kurie pagelbės garbaus amžiaus bibliotekos lankytojams, o visus senjorus, turinčius išmaniuosius įrenginius, kiekvieną dieną nuo 15 val. kviečiame apsilankyti bibliotekos Informacijos skyriuje, kur Jūsų lauks mūsų savanoriai.

Viešosios bibliotekos informacija