2018 11 14

Ir senjorams mokytis ne vėlu

Dalia Tamošiūnienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Atkočių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Lapkričio 5–9 dienomis projektas “Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ organizavo teminę akciją „Senjorų dienos internete“, kurios tikslas – skatinti vyresniojo amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, saugiai ir atsakingai naudotis  aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Skaityti daugiau...
2018 11 14

Jauki rudens sutemų valanda

Dalia Kaselytė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Kasmet lapkričio mėnesį vyksta Šiaurės šalių literatūros savaitė, suteikianti galimybę susipažinti su Šiaurės šalių literatūros lobiais, kviečianti tamsiais vėlyvo rudens vakarais susiburti ir drauge persikelti į magišką knygų pasaulį.

Skaityti daugiau...
2018 11 13

„Sąjūdis pasiglemžė mūsų gyvenimus“

Rasa Griškevičienė

Į Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje vykusį susitikimą su filosofu, rašytoju, publicistu, humanitarinių mokslų daktaru, Lietuvos Persitvarkymo sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariu Arvydu Juozaičiu rinkosi vyresnieji ukmergiškiai – tie, kurie buvo kartu su Sąjūdžiu ir pirmaisiais atgimimo metais.

Skaityti daugiau...
2018 11 12

Zarasai: ežerų, salų ir bibliotekos šviesos kraštas

Rasa Griškevičienė

Ruošdamiesi viešosios bibliotekos pastato renovacijai, lankėmės pas kolegas, kurie jau atšventė įkurtuves savo naujuosiuose knygų ir pažangių technologijų rūmuose. Domėjomės naujovėmis, tarėmės dėl galimybių, aptarinėjome problemas.

Skaityti daugiau...
2018 11 09

Lietuvos šimtmečio ruduo

Rima Vilčinskienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Siesikų kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Trečius metus Siesikų kultūros namuose skambėjo autorinės atlikėjų dainos ir su meile sukurtos eilės. Šis ruduo ypatingas, tai Lietuvos šimtmečio ruduo. Tad baigiantis rudeniui, šventės organizatoriai meno vadovas Paulius Geiša su žmona Dalia visus, kurie myli muziką, kvietė į renginį, skirtą  mūsų Lietuvos šimtmečiui.

Skaityti daugiau...