2020 10 24

Bibliotekoje atidaryta paroda „Daiktai nuo raštininko stalo“

Sigita Astikienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Bibliografijos-kraštotyros skyriaus vedėja

Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje spalio 16 dieną buvo atidaryta Lietuvos liaudies buities muziejaus paroda „Daiktai nuo raštininko stalo“. Parodą parengė Lietuvos liaudies buities muziejaus direktoriaus pavaduotoja informacijai ir muziejininkystei dr. Aistė Lazauskienė, o pristatė Buities, verslų ir amatų skyriaus vedėja Renata Banienė.

Skaityti daugiau...
2020 10 20

„Rudens spalvų paletė“ Atkočių bibliotekoje

Dalia Tamošiūnienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Atkočių padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Spalio 15 dieną Atkočių bibliotekoje mažiesiems knygos mylėtojams, bibliotekos lankytojams, buvo suorganizuota popietė „Rudens spalvų paletė“.

Skaityti daugiau...
2020 10 16

Bibliotekoje paminėta Baltosios lazdelės diena

Baltosios lazdelės dieną, kuri kasmet visame pasaulyje minima spalio 15-ąją, Lietuvos neregiai išeina į miestų viešąsias erdves skaityti ir rašyti Brailio raštu. Kviesdami į akciją „TAIP mano raštui mano mieste“ pečius surėmė didžiausi leidėjai Brailio raštu: Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (LASS), Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB) ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras (LASUC).

Skaityti daugiau...
2020 10 14

Popietė su mokytojais

Aldona Gelūnienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Valų padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Spalio 8 dieną Valų bibliotekoje buvo surengta popietė, skirta buvusiems Valų pradinės mokyklos mokytojoms. Popietės metu buvo pristatyta paroda „Valų pradinės mokyklos ir mokytojai“ ir kraštotyros darbas „Valų kaimo mokyklos istorija 1936 – 2008 m“.

Skaityti daugiau...
2020 10 02

Pauliaus Širvio poeziją skaitė gimnazistai

Gražina Žukauskienė
Valdo Šlaito viešosios bibliotekos
Taujėnų padalinio vyresnioji bibliotekininkė

2020 m. rugsėjo mėnesį P. Širviui sukako 100 metų. Prisimenant šį poetą Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Taujėnų padalinys ir UKC Taujėnų skyrius pakvietė Taujėnų gimnazijos aštuntos klasės mokinius ir lietuvių kalbos mokytoją M. Titenytę į teminę popietę „Apleidau, tėviške, laukus tavuosius“.

Skaityti daugiau...