2019 10 15

Rudenėjanti Italija bibliotekininkų akimis

Rita Adomonytė
Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Bibliografijos-kraštotyros skyriaus bibliografė

Rudeniui spalvinant medžių lapus, kolegų iš Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos kvietimu, Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos darbuotojos Dalia ir Rita kartu su grupe bibliotekininkų iš visos Lietuvos išvyko į nuostabią kelionę „Toskana – Šiaurės Italijos perlas“.

Skaityti daugiau...
2019 10 15

Susitikimai bibliotekoje

Liudvika Suchockienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Jakutiškių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Spalio 5 d. Jakutiškių kaimo gyventojai rinkosi į biblioteką, kur vyko jau tradiciniu tapęs susitikimas su bendruomenės pareigūnais. Atėjus rudeniui visiems tampa aktualu saugumas tamsiu paros metu. Pareigūnė Daiva Novikienė priminė atšvaitų naudą, supažindino su naujais atšvaitais - labai patogiomis šviečiančiomis petnešomis. Susitikimo metu viešnia padovanojo liemenes dviratininkams, atšvaitus – atėjusiems, priminė, kaip teisingai juos nešioti.

Skaityti daugiau...
2019 10 10

Mokytojau, padovanosiu tau rudens geltoną ir raudoną klevo lapą...

Vanda Vinckienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Laičių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Mielas mokytojau! Įsižiūrėk į vaiko akis – ten plaukia tavo laivai.Vėjas gainiojo nugeltusius lapus, pamažu krintančius, smagiai bėginėjančius šalnų pakasta pievele ir smėlėtais takais. Du kartus metuose mokykla pražysta gėlėmis ir šypsenomis. Rugsėjo pirmąją, kai mokiniai, mokytojai saulės nugairintais veidais skuba į mokyklas. Ir mokytojų dieną kai medžiai pasipuošia šiltomis rudens spalvomis. Tokia ir buvo ši diena.        

Skaityti daugiau...
2019 10 07

Su šypsena per gyvenimą

Žydrė Naraškevičė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Liaušių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Pirmąjį spalio penktadienį minima Tarptautinė šypsenos diena. Šia proga visus kvietėme daugiau šypsotis. Renginio dalyvius pasitikome devizu: „Šypsokitės, nes šypsena turi veidrodžio efektą, šypsaisi  tu, šypsosi tau“.

Skaityti daugiau...
2019 10 04

Ruduo ir Šlaitas...

Ramunda Misiūnienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Žemaitkiemio kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Kaip kiekvieną rudenį, klevams barstant rudeninių lapų auksą, norisi kažko gražaus, širdžiai mielo, savo. Kad ir negausiu būreliu paminėjome savojo poeto Vlado Šlaito gimtadienį. Susirinkę į biblioteką, poezijos mylėtojai apžiūrėjo poetui skirtą parodą „Poezijos princui atminti“.

Skaityti daugiau...