2017 08 11

Ukmergės bibliotekininkai svečiavosi pas kolegas Raseiniuose.

Ukmergės bibliotekininkai neseniai lankėsi Raseinių M.Martinaičio viešojoje bibliotekoje pasiimti leidinių ir pasisemti gerosios patirties.

Ukmergės Vlado Šlaito biblioteka laukia renovacijos, kuri turėtų prasidėti jau šį rudenį, todėl apsilankyti pas kolegas, kurie renovaciją išgyvena jau keletą metų ir jau beveik finišo tiesiojoje, buvo pravartu.

Skaityti daugiau...
2017 08 08

Skaitymai Antatilčių piliakalnio papėdėje

Aldona Gelūnienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Valų kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Įpusėjus vasarai, net šeši Valų bibliotekos jaunieji skaitytojai  jau įveikė „Vasaros skaitymo iššūkį“. Ta proga mažieji iššūkio dalyviai kartu su bibliotekininke Aldona Gelūniene surengė išvyką  prie Antatilčių  piliakalnio. 

Skaityti daugiau...
2017 08 03

„Skaitymo iššūkis“ įpusėjo – knygos skaitomos toliau

Birželio 15 d. apskričių viešųjų bibliotekų iniciatyva Lietuvos gyventojai buvo pakviesti priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį su knyga. „Skaitymo iššūkis“ – tai nuotaikingas žaidimas, kurio tikslas – per vasarą įveikti 10 skaitymo užduočių. Žaidime dalyvauti gali visi: ką tik išmokę skaityti ir solidžią skaitymo patirtį turintys skaitytojai, gyvenantys didžiuosiuose miestuose, rajonuose, miesteliuose ir kaimuose.

Skaityti daugiau...
2017 08 01

Parodoje – ryto rasos sodai

Sigita Astikienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Bibliografijos-kraštotyros skyriaus vedėja

Į Vlado Šlaito viešąją biblioteką atkeliavo paroda iš  Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos fondų. Biblioteką pasiekė 47 leidiniai apie sodus, gėlynus, želdinius bei jų komponavimą, aplinkos kūrimą bei puoselėjimą. Parodoje galima susipažinti su lietuvių ir užsienio autorių leidiniais, kuriuose apžvelgiami sodų, želdynų, kraštovaizdžio formavimo ypatumai.

Skaityti daugiau...
2017 08 01

Po liepų žiedais – su knyga

Žydrė Lukšaitė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Liaušių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Vasara jau įsibėgėjo, vieni gyvena atostogų nuotaikomis, kiti kimba į ūkinius darbus. Tačiau mažieji bibliotekos skaitytojai nepamiršta knygelių ir atostogų metu, o kad vasarą būtų smagiau skaityti, renkamės ne bibliotekoje.

Skaityti daugiau...