Spalio mėnesio renginiai Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje

2019 09 30

Spalio 1, 8, 15, 22, 29 d. 18.30 val. žaidimo „Auksinis protas“ turnyrai Ukmergės kraštotyros muziejuje (Kęstučio a. 5, Ukmergė).

Spalio 2, 9, 16, 23, 30 d. (trečiadieniais) 15 val. Vaikų literatūros skyriuje - meniniai užsiėmimai suaugusiems "Atspaudai audinyje ir popieriuje". 

Spalio 3, 10, 17, 24, 31 d. (ketvirtadieniais) 15.30-17 val. Vaikų literatūros skyriuje - meninės saviraiškos studijos "Keberiokš" užsiėmimai vaikams.

Spalio 11 d. 15 val. poetinis performansas "Haiku suolelis" (Vienuolyno g., Ukmergė).

Spalio 21 – 25 d. 11 val. teminė akcija „Senjorų dienos internete“:

Spalio 21 d. 11 val. „Technologijų vitaminai“. Aptarsime kokia e. recepto nauda Jums, kur ieškoti patikimos informacijos apie Lietuvoje registruotus  ir kompensuojamus vaistus. Technologijų pagalbą ir naudą sportuojant, pristatys ypatingos transliacijos viešnios.

Spalio 22 d. 11 val. „Pats sau gidas“. Keliauti galima patogiai ir pigiai! Kviečiame kartu su transliacijos dalyviais planuoti keliones Lietuvoje ir ne tik. Sužinosite kaip technologijų pagalba planuojamos kelionės viešuoju transportu, nuosavu automobiliu ar lėktuvu, kaip rasti viešbučius,  lankytinus objektus ar pramogas, žemėlapyje.

Spalio 23 d. 11 val. „Bankas Tavo delne“. Šiandien bankas telpa telefone, o asmeninis biudžetas – mokėjimo kortelėje. Kaip įgyti pasitikėjimo naudotis šiais įrankiais? Transliacijos metu Lietuvos bankų asociacijos ir finansų ekspertai pasidalins paprastais ir praktiškais patarimais, kaip tvarkytis su savo pinigais moderniai bei saugiai.

Spalio 24 d. 11 val. „Bendravimo mados“. Ar prisimenate savo pirmąjį kvietimą į pasimatymą? O ar žinote kaip tai vyksta šiandien? Transliacijos metu aptarsime šiuolaikinius, skaitmeninio bendravimo būdus, tendencijas. Dalinsimės patarimais kaip socialiniuose tinkluose bendrauti ne tik smagiai, bet ir saugiai, o transliacijos pabaigoje paskelbsime senjorams skirtą konkursą!

Spalio 25 d. 11 val. „Išmanusis daržas“. Ruduo – tai metas, kai daržai ir sodai ruošiasi žiemos miegui, o Jūsų laukia daugybė užduočių, todėl geriausia jas sudėlioti prioritetine tvarka. Apie sodo paruošimą žiemai, patarimais ir rekomendacijomis, su Jumis mielai dalinsis Dr. Algirdas Amšiejus. Neturite erdvės daržininkavimui? Papasakosime, kaip internetas, meilė daržui, sodui ir turima žemė sujungia bendruomenes.

Spalio 23 d. 9 val. Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir kitų bibliotekininkų mokymai, II ciklas.

Spalio 25 d. 9 val. edukacinis žaidimas šeštų klasių mokiniams „Protų mūšis“ (informacija tel. 8 659 34831).

Vaikų literatūros skyriuje - dokumentų paroda „Mokyklos pasaulis vaikų ir paauglių literatūroje“.

Akcija „Metų knygos rinkimai“.