2020 05 19

Pro rūdijančią naktį Renata Šerelytė

Renata Šerelytė

Renata Šerelytė yra populiari šių dienų Lietuvos rašytoja. Savo naujausioje knygoje „Pro rūdijančią naktį“ ji liečia skaudžią temą ir pasakoja apie partizano Antano Kraujelio gyvenimą. 2018-tais metais autorė iš Lietuvos kultūros tarybos gavo stipendiją, kuri buvo skirta ištyrinėti Antano Kraujelio istoriją bei parengti knygą.

Skaityti daugiau...
2020 05 19

Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti

Erika Umbrasaitė

„Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti“ yra jau penktoji autorės Erikos Umbrasaitės knyga. Kitos rašytojos knygos „Vienos krūties istorija", „Moteris katė ir jaunas mėnulis", „Prancūzija mon amour" ir „Paskolink man savo gyvenimą" susilaukė it palankių skaitytojų atsiliepimų.

Skaityti daugiau...
2020 05 19

Adata

Jaroslavas Melnikas

„Adata“ – naujausias rašytojo Jaroslavo Melniko detektyvinis romanas. Šiuo kūriniu rašytojas bando prisijaukinti detektyvo žanrą ir atiduoti duoklę Lietuvai. Jeigu ankstesnėse rašytojo knygose laikas ar šalis, kur vyksta veiksmas, nebūdavo nurodomi, dabar yra kitaip. Viskas vyksta Vilniuje. Rašytojas siekia ne tik užminti detektyvinę mįslę - kas yra nusikaltėlis, bet ir svarsto egzistencinius klausimus, kalba apie bendražmogiškus dalykus: gerumą, žmogiškumą, meilę.

Skaityti daugiau...
2020 05 19

Prisiminimų jūra

Fiona Valpy

Britų rašytojos Fionos Valpy romanas „Prisiminimų jūra“ yra jaudinantis pasakojimas apie meilę ir lemtingus gyvenimo pasirinkimus.

Skaityti daugiau...
2020 05 19

Begalinė lygtis

Yoko Ogawa

Populiarios japonų rašytojos Yoko Ogawa knyga „Begalinė lygtis“ kupina optimizmo, poetiškumo, šviesos ir... skaičių. Ši istorija pasakoja apie tai, ką reiškia gyventi tik dabartyje ir apie neįtikėtinai įdomias matematines lygtis, kurios gali sukurti šeimą.

Skaityti daugiau...