2019 05 21

Nušviesta gamta = Illuminature

teksto autorė Rachel Williams. - [Vilnius] : Apkabink mėnulį, [2018]. - 63, [1] p. : iliustr.

Interaktyvi, inovatyvi knyga su spalvotais stikliukais.

Skaityti daugiau...
2019 05 21

Kaip sukonstruoti geležinkelį : pasaka apie techniką pramonės perversmo laikais

Martin Sodomka. - Vilnius : 700 eilučių, 69, [3] p. : iliustr.

„Kaip sukonstruoti geležinkelį" - naujausia visame pasaulyje labai populiarios pasakų apie techniką serijos knyga. Joje autorius kviečia jaunuosius skaitytojus leistis į pažintinę kelionę geležinkeliu. Šmaikščią istoriją papildo detalios schemos, parengtos konsultuojantis su transporto inžinerijos specialistais.

2019 05 21

Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti

[teksto autorius Alex Wiltshire]. - [Vilnius] : Egmont Lietuva, [2018]. - 79 p. : iliustr.

Ūkis tiesiog būtinas žaidžiant išgyvenimo režime, nes čia reikia pasirūpinti maistu ir kitais naudingais dalykais, kuriuos galima pačiam užsiauginti ar susikurti. Ką ir kaip daryti? Kaip susikurti ūkį, kuris būtų naudingas ir neapsunkintų žaidimo? Visi atsakymai ir patarimai, kaip auginti pasėlius, kaip veisti gyvūnus ir taip pat – kaip veisti priešiškus mobus bei gamintis blokus – knygoje „Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti“.

2019 05 21

Nevermūras : Morganos prakeiksmas ir Vunderio draugija

Jessica Townsend. - Vilnius : Alma littera, 2018. - 364, [3] p.

Morgana gimė pačią nelaimingiausią dieną, kokią tik vaikas gali gimti. Ją kaltina dėl visų vietinių nelaimių, nuo krušų iki širdies smūgių. Dėl prakeikimo ji yra pasmerkta mirti savo vienuoliktojo gimtadienio vidurnaktį.

Skaityti daugiau...
2019 05 21

Pirma diena darželyje

Vilnius : Egmont Lietuva, [2018]. - [25] p., įsk. virš. : iliustr.

Džodžas pirmą kartą eina į vaikų darželį. Pepa nelabai patenkinta, kad jis lankys tą pačią grupę kaip ir ji. Tačiau visi draugai pradeda pavydėti Pepai jaunesnio broliuko. Pasirodo, ne taip jau blogai turėti brolių ir seserų!