2019 11 06

Spindintis miestas

Teresa Heapy, David Litchfield. - Vilnius : Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, [2019]. - [32] p. : iliustr.  
 
Peliukas ir Meškiukas iš tamsios gūdžios girios iškeliauja į spalvingų žiburių kupiną Spindintį miestą. Ten jiedu sutinka Katę, o ši tuoj pat pasisiūlo jiems viską aprodyti. Tačiau po spindinčiais žiburiais šmėžuoja šešėliai, o Katė – anaiptol ne tokia, kokia rodosi esanti. Ar Peliukas ir Meškiukas išvengs mirtino pavojaus? Ar ras kelią namo?
 
Knygelėje yra instrukcija, kaip pačiam pasidaryti iš popieriaus lėktuvėlį!
2019 11 06

Kokios spalvos yra bučkis?

Rocio Bonilla. - [Vilnius] : Apkabink mėnulį, [2019]. - [30] p. : iliustr.
 
Ar kada susimąstėte, kokios spalvos yra bučkis? Jei paklaustumėte savo vaikų, sulauktumėte įvairiausių atsakymų – vieniems jis rožinis, kaip braškinis kremas, kitiems – įvairiaspalvis it pabarstukai ant kekso, tretiems – mėlynas ir svajingas kaip dangus.
 
Skaityti daugiau...
2019 11 06

Bėgs pelytė vandenėlio

[Vilnius] : Odilė, [2019]. - [24] p. : iliustr., nat.
 
Taidos Balčiūnienės iliustruotos knygos artimos vaiko pasaulėvokai. Nesudėtingi tekstai lengvai suprantami, o paprasta, giedra lietuvių tautosakos dvasia veikė ir dailininkės stilių: realistinės iliustracijos pasižymi nuoširdžiu emociniu santykiu su mažaisiais skaitytojais, siekia ugdyti jų meilę žmonėms, gamtai, šeimai.
2019 11 06

Galvoti verta kiekvieną kartą!

Ramutė Skučaitė. - Vilnius : Gelmės, 2019. - [48] p. : iliustr.
 
„Galvoti verta kiekvieną kartą!" – tai eiliuotų ir neeiliuotų pasakėlių-užduočių knygelė. Ji lavins ne tik mažųjų skaitytojų pastabumą, sumanumą, kūrybiškumą, mąstymą, bet ir leis pajusti atspėjimo, atradimo malonumą ir savo minties skvarbumą. Pasakėlių veikėjai – įvairiausi gyvūnai.
 
Skaityti daugiau...
2019 11 06

Mįslingas testamentas

Bjarne Blomkvist. - Vilnius : Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, [2019]. - 57, [1] p., įsk. virš. : iliustr.
 
Karlas, Benas ir Semra turi padėti išnarplioti mįslę. Senoje viloje velionis ponas Fogelis paslėpė testamentą, skirtą antram paveldėtojui. Tačiau pono Fogelio dukterėčia dalintis nenori. Prasideda lenktynės su laiku. Ar ketveriukė suspės rasti antrąjį testamentą?
 
Skaityti daugiau...