2017 05 25

Karūna

Kiera Cass. - Vilnius : Alma littera, 2016. - 287, [4] p.
 
Idlina laukia dienos, kai visi jaunuoliai iškeliaus iš rūmų ir ji ramiai galės atsidėti karalystės valdymui. Tačiau mamos liga ir brolio dvynio pabėgimas iš rūmų apverčia jos planus aukštyn kojom.
 
Skaityti daugiau...
2017 05 25

Kalėdų giesmė

Charles Dickens. - Vilnius : Nieko rimto, 2016. - 184, [8] p. : iliustr.
 
Jūsų rankose knyga, kurioje rasite net du pasakojimus, rašytus Anglijos karalienės Viktorijos laikais, kada buvo sugrąžintas paprotys švęsti Kalėdas. Tada šeimos ilgais ir tamsiais žiemos vakarais besišildydamos prie židinio skaitydavo šias Čarlzo Dikenso istorijas. 
2017 05 25

Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos

Jujja Wieslander. - Vilnius : Nieko rimto, 2016. - [26] p. : iliustr.
 
Prieš Kalėdas dėl dovanų visi verčiasi per galvas. Mamulė Mū stengiasi gerai pašokinėti – o gal ims ir susikratys iš pieno plakta grietinėlė? Tai bent bus staigmena ūkininkui!.. Žinoma, šventėms kiekvienas ruošiasi savaip. 
2017 05 25

Drambliukė, kuri norėjo užmigti : pasaka, padedanti migdyti vaikus

Carl-Johan Forssén Ehrlin. - Vilnius : Alma littera, 2017. - 25, [7] p. : iliustr.
 
Šioje knygelėje kartu su drambliuke Elen, kuri labai nori miego, per stebuklingą mišką keliausite iki lovelės, o jūsų vaikas greitai įsitrauks į pasakojimą ir netrukus užmigs! Miške sutiksite įvairių stebuklingų veikėjų, o jūsų vaikui nusiraminti ir atsipalaiduoti padės Miego laiptai, nepaprastas upelis ir lėtai sklendžiantis medžio lapas...
 
Skaityti daugiau...
2017 05 25

Dingęs šunelis Maksas

Holly Webb. - Vilnius : Alma littera, 2017. - 122, [1] p. : iliustr.
 
Molė nepaprastai laiminga galėdama auginti Maksą, nuostabų bobteilą. Maksas ilgisi Molės, kai ši būna mokykloje, ir laukia, kol pareis ir žais su juo. Tad kai vieną dieną šuniukas pamato pravertą langą, nusprendžia mergaitę susirasti.
Pasaulis yra kraupi, netikėtumų kupina vieta mažam, vienišam šuneliui, ypač greitai pasiklydusiam ir patekusiam į pavojų. Ar jis kada nors ras Molę?