2020 01 14

Mano tėtis rašo knygą

Tomas Dirgėla, Inga Dagilė. - Vilnius : Tyto alba, 2019. - [48] p. : iliustr. 

Mano vardas Ąžuolas, o mano tėtis yra rašytojas. Jis rašo knygas vaikams savo darbo kambaryje. Bet kodėl jo kambarys vadinamas darbo, jeigu tėtis ten nieko nedirba?

Skaityti daugiau...
2020 01 14

Kodėl miške švilpauti negalima : eilėraščiai

Linas Bitvinskas . - Vilnius : Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, [2019] ([Klaipėda]. - 50, [5] p. : iliustr.

Penktojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2017 m.) trečiosios premijos laimėtoja.

2020 01 14

Pasidaryk ir žaisk : 3D žvėrys ir gyvūnėliai

Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2019]. - [41] lap., įsk. virš. : iliustr. 

Spalvinimo ir karpinių knygelė „Pasidaryk ir žaisk: 3D žvėrys ir gyvūnėliai“ kviečia susikurti savą žvėrelių ir gyvūnėlių pasaulį. Nuspalvinęs, iškirpęs ir suklijavęs knygelės piešinius vaikas savo susikurtame miške, krūmynuose ir žolynuose galės apgyvendinti vilką, lapę, briedį, barsuką, šuniuką ir katinėlį, arklį ar vienaragį, avelę, triušį bei kitus miško žvėrelius, paukščius ir naminius gyvūnėlius.

Skaityti daugiau...
2019 12 30

Pakas. Tegyvuoja rokas!

Magali Le Huche. - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2019]. - [28] p., įsk. virš. : iliustr.

Šuniukas Pakas – pats tikriausias muzikos gerbėjas. Jis čiumpa gitarą ir keliauja į roko muzikos miestą Londoną įgyvendinti svajonės – įrašyti pirmosios muzikos plokštelės!

Kuris instrumentas bus tavo mėgstamiausias? Elektrinė gitara, būgnai, pianinas, saksofonas, kontrabosas ar lūpinė armonikėlė?

 

2019 12 30

Nuraminsiu tave, net jei šėls audra

Debi Gliori . - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2019]. - [28] p. : iliustr. 

Eiliuotas pasakojimas ir iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų" pažįstamas pamėgtas lapiukas su mamos atvaizdu įtikins, kad bet kurioje pasaulio vietoje kiekvieno vaikelio mama saugo jį nuo miegą nubaidančių pavojų: stūgaujančio vėjo ar grūmojančio dangaus. Šioje istorijoje visi mažieji herojai saugiai suminga stebimi juos mylinčios mamos, kurios rūpestis tarsi šilta antklodė apgaubia saldžiu nakties miegu.