Naudinga

2020 06 01

 

VAIKŲ LITERATŪROS IR EDUKACIJŲ SKYRIUS:

*KNYGŲ SODAS (ABONEMENTAS) – čia sukaupta daugiau kaip 13 000 vnt. grožinės ir įvairių mokslo šakų literatūros. Visos knygos skolinamos į namus. SKAITYK IR MĖGAUKIS!

*TYLIOJI ERDVĖ (SKAITYKLA) – vieta, kurioje patogu dirbti, mokytis, ruošti pamokas. Čia enciklopedijos, žinynai, žodynai. IEŠKOK ir RASI atsakymus į visus klausimus. Antradienį ir ketvirtadienį 16-17 val. čia vyksta LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai (registracija telefonu 8 659 34831).

*@ ZONA (INTERNETO SKAITYKLA) – 6 kompiuteriai + greitas + saugus internetas + 3D spausdintuvas + dronai. UŽSUK!

*ŽAIDIMŲ SALA – jauki aplinka, stalo žaidimai ir interaktyvus stalas patiems mažiausiems.  ATEIK su DRAUGAIS arba RASK DRAUGŲ bibliotekoje. ŽAISK! Žaidimas –  pats maloniausias darbas.

*KŪRYBOS ERDVĖ – čia gali įgyvendinti įdomiausius kūrybinius sumanymus. Dailininkė Kristina atskleis tau įvairiausių meno paslapčių. Gali ateiti su klase ar prisijungti prie draugų būrio. Čia renkasi bibliotekos saviraiškos būrelio „Keberiokšt“ nariai: bendrauti, draugauti, skaityti, kurti.

*RENGINIAI – literatūros popietės ir knygų pristatymai, parodos ir ekskursijos, viktorinos ir konkursai, susitikimai su rašytojais ir įdomiais žmonėmis, protų mūšiai ir žaidimai. DALYVAUK!

 

 Paskelbti IBBY Lietuvos skyriaus 2019 m. Geriausių knygų vaikams ir paaugliams apdovanojimų nugalėtojai

 

„Žodžių alkis“: Tarptautinės vaikų knygos dienos kreipimasis

 

Paskelbtas 2020 m. Astridos Lindgren atminimo premijos laureatas

 

 El. knygas internetinėje bibliotekoje www.vyturys.lt.

 

 Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei


Rekomenduojamos knygos