2020 07 17

Vasara bibliotekoje. Stovykla „Tarp knygų“. V diena

Penktadienis – paskutinė stovyklos diena. Ir paskutinis žodis – KNYGA. Kaipgi be jo stovykloje „Tarp knygų“? Po vakarykštės judrios ir triukšmingos dienos, rytą pradėjome labai ramiai.

Skaityti daugiau...
2020 07 16

Vasara bibliotekoje. Stovykla „Tarp knygų“. IV diena

Ketvirtoji diena. Žodis – DETEKTYVAS.
Nelengvas žodis, bet „išlukštentas“ labai greit!

Skaityti daugiau...
2020 07 15

Vasara bibliotekoje. Stovykla „Tarp knygų“. III diena

Trečioji diena. Trečiadienio žodis – UKMERGĖ. Prisiminėme mūsų miesto legendas, mylimiausias, širdžiai mieliausias vietas. Iš popieriaus lankstėme ir klijavome paukščius („balandžių daug Ukmergėj...“) ir keliavome prie piliakalnio juos paskraidinti. Nors ir kirbėjo maža abejonė dėl skrydžio, bet patikėkit, mūsų balandžiai puikiai skrenda! O koks gražus mūsų miestas nuo piliakalnio viršūnės! Sugrįžę į biblioteką, dar spėjome pažaisti kahoot viktoriną „Mano miestas – Ukmergė“. Jei norėtumėt pasitikrinti savo žinias, užsukite į mūsų bibliotekos svetainę.

Vaikų literatūros skyriaus informacija.

Jolantos Žvirblytės ir Danutės Žironienės nuotraukos.

2020 07 14

Vasara bibliotekoje. Stovykla „Tarp knygų“. II diena

Antroji diena. Šiandien labai svarbi diena mūsų stovyklautojai – viešniai iš Vilniaus Urtei. 10-asis gimtadienis. Palinkėjom: laimės, draugų, šypsenų, kelionių, įdomių knygų ir visko visko ...

Skaityti daugiau...
2020 07 13

Vasara bibliotekoje. Stovykla „Tarp knygų“

Pirmoji diena.

Šiandien, liepos 13 d. į viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vasaros stovyklėlę „Tarp knygų“ susirinko bibliotekos bičiuliai ir nauji draugai: Greta, Guoda, Ignas, Martyna, Rimgailė, Rugilė, Tadas, Vakaris, Vilius, dvi Urtės ir bibliotekininkės Jolanta ir Danutė.

Skaityti daugiau...