2020 10 16

Metų knygos rinkimai: skaitome „Maksas ir 92 musės“

Šiandien bibliotekoje apsilankė šauni kompanija iš lopšelio-darželio „Eglutė“. Priešmokyklinės grupės vaikai atskubėjo į biblioteką susipažinti su viena iš akcijos „Metų knygos rinkimai“ knyga – Aušros Kiudulaitės  „Maksas ir 92 musės“.

Skaityti daugiau...
2020 10 15

Literatūrinis protų mūšis

Spalio 15 d. Senamiesčio progimnazijos 4b klasės mokiniai su mokytoja Jurgita dalyvavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuotame literatūriniame protmūšyje.

Skaityti daugiau...
2020 10 08

Garsiniai skaitymai bibliotekoje

Šiandien bibliotekoje svečiavosi lopšelio-darželio „Vaikystė“ priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtojomis Violeta ir Vida. Susipažinę su biblioteka, Vaikų literatūros skyriaus knygelėmis, mažieji klausėsi bibliotekininkės Jolantos skaitomos smagios rašytojos Katarinos Macurovos istorijos „Kada tu žydėsi?“.

Skaityti daugiau...
2020 10 08

Karoliukų magija

Vaikų literatūros skyriaus palangė „pražydo“ nuostabiausiais žiedais – iš smulkiausių karoliukų sukurtomis gėlėmis ir bonsais.

Skaityti daugiau...
2020 09 03

Geriausios atostogos – su knyga rankose!

Liepos–rugpjūčio mėnesiais leidykla „Nieko rimto“ Lietuvos bibliotekose organizavo vaikų skaitymo skatinimo konkursą. Sveikiname ir be galo didžiuojamės mūsų bibliotekos geriausiais niekorimtukais!

Skaityti daugiau...